FARBY

Skandynawskie Farby budowlane do malowania dachów pokrytych Dachówkami i do malowania dachów ,konstrukcji elewacji ze Stali ,Aluminium i Cynku.

Polskie farby wodorozcieńczalne “Multilan” typu granit w płynie do ścian ,elewacji i posadzek.


Farby budowlane

Farby do malowania dachów

Farby do wnętrz i na zewnątrz

Wielobranżowa Hurtownia “DOMIX” S.C. jako dystrybutor farb budowlanych firmy www.NOWOCOAT.dk polecamy Państwu :

Polecamy rónież Polską farbę typu granit w płynie “Multilan” firmy www.Dewax.pl

FARBY DO DACHÓW

Informacje o produkcie

Farba NOWOCOAT ROOF COATING

Opis produktu

Farba dachowa Nowo-Coat jest profesjonalnym produktem na bazie wody do powierzchniowego zabezpieczania podłoży mineralnych takich jak dachówki betonowe i włókno-cementowe. 

ZASTOSOWANIE: Przed aplikacją powierzchnia dachu musi być sucha i całkowicie oczyszczona z brudu, mchu i glonów. Farbę dachową NowoCoat Roof Paint nanosi się dwukrotnie za pomocą pędzla, wałka lub opryskiwacza bezpowietrznego (200-220 bar). Przy pierwszej aplikacji farbę dachową NowoCoat można rozcieńczyć wodą w ilości 10-20%, natomiast przy drugiej aplikacji należy stosować ją nierozcieńczoną.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY I WŁAŚCIWOŚCI – odporność na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne ,- silne właściwości hydrofobowe ,- wyjątkowo elastyczna powłoka farby o płynnej konsystencji ,- przepuszczalność ,- doskonałe krycie ,- hamuje rozwój alg i powłok ,- mniejszy rozkurz. ZALECENIE Ważne: Należy pamiętać o dokładnym wymieszaniu NowoCoat i zawsze zaczynać od malowania małej powierzchni testowej, aby upewnić się, że produkt jest kompatybilny z powierzchnią, która ma być poddana obróbce. Zawiera 5- chlor-2-metylo-2H-izotiazol-3-on. Może powodować reakcję alergiczną. (EUH2O8). 

 

Dane Techniczne

Kolory: czarny, ciemny antracyt, antracyt, bordowy, czerwony- tlenkowy, czerwony specjalny, czerwony dachówkowy, niebieski ciemno- niebieski , ciemny brąz ,mocca, jasno- szary, czerwono- brązowy, czerwony Falu, szary- łupkowy, zielony, niebieski

Czas schnięcia

W temperaturze 20° Celsjusza i wilgotności względnej powietrza 60% NowoCoat jest gotowy do ponownego malowania po ok. 2 godzinach, w zależności od chłonności podłoża i grubości nałożonej warstwy.

Pokrycie gwarantowane

4-5 m 2 z litra , w zależności od chłonności powierzchni, a także grubości nałożonej warstwy (realna wydajność z litra sięga do 7-8 m 2 ).

Nakładanie produktu

Pędzel, wałek malarski lub opryskiwacz bezpowietrzny.

Rozcieńczanie

Woda.

Czyszczenie

Woda i mydło.

Połyski

12, 20 i 50

Wyschnięcie do ponownego nałożenia

Po około 2 godzinach (w temperaturze 20 C / 65% RH)

Opakowania

20 i 100 litrów.

Okres przydatności do użycia: 24 miesiące w oryginalnym, nieotwartym opakowaniu .Przechowywanie: w miejscu suchym, zabezpieczonym przed mrozem i niedostępnym dla dzieci. Kod Mal (93): 00-1

NOWO®DRY WB IMPREGNACJA

Opis produktu
Zastosowanie: NowoDry WB do pielęgnacji i konserwacji powierzchni mineralnych takich jak beton, tynk, cegła, włókno-cement itp. NowoDry WB zapobiega wnikaniu wody i wilgoci w głąb materiałów i utrzymuje zaimpregnowany materiał w stanie suchym. Chroni powierzchnię przed zniszczeniem i uszkodzeniami spowodowanymi przez mróz oraz przedłuża jej żywotność o wiele lat. Prowadzi do poprawy klimatu w pomieszczeniach i zmniejszenia zużycie energii! NowoDry WB może być stosowany bezpośrednio na powierzchniach młodszych niż 1 rok. Jeśli są starsze, należy je dokładnie oczyścić wodą, mechanicznie lub ręcznie sztywną miotłą lub myjką wysokociśnieniową. Powierzchnie z przebarwieniami i zabrudzeniami z glonów i mchu należy przed i po czyszczeniu potraktować środkiem NowoClean, a na koniec dokładnie zmyć czystą wodą. To samo dotyczy silnie zabrudzonych powierzchni. Gdy powierzchnia jest widoczna i zauważalnie sucha, po ok. 1 dniu w zależności od pogody, wiatru i temperatury, jest gotowa do obróbki.
Zalecenie: Zawsze testować na małej powierzchni, aby zapewnić kompatybilność produktu z powierzchnią. Jeśli NowoDry WB rozpryśnie się na okna lub szkło jakiegokolwiek rodzaju, należy go natychmiast wytrzeć z okien.

Dane Techniczne

CZAS SCHNIĘCIA: ok. 1-2 godziny w temperaturze 20 stopni (wilgotność względna 60%). Możliwość chodzenia po ok. 6 godzinach, większy ruch dopiero po minimum 24 godzinach, utwardzenie po 3-4 dniach w temperaturze 20 stopni.

Wydajność

Ok. 3-5 m²/litr w zależności od chłonności.

Nakładanie:

Pędzel, wałek malarski lub opryskiwacz ciśnieniowy.

Rozcieńczanie:

Gotowy do użycia, nie rozcieńczać.

Czyszczenie:

Bezpośrednio po użyciu dokładnie umyć w wodzie.

Opakowanie:

25 litrów

Okres trwałości:

24 miesiące w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.

Przechowywanie:

Suche, zabezpieczone przed mrozem i niedostępne dla dzieci.

NOWO UNI PRIMER

Opis produktu

Nowo Uni Primer to pigmentowany, matowy, uniwersalny środek gruntujący do mineralnych powierzchni dachowych o wysokiej chłonności, takich jak dachówki cementowe i betonowe.
ZASTOSOWANIE Powierzchnia dachu musi być sucha i całkowicie oczyszczona z brudu, mchu i glonów przed aplikacją.
Podkład Nowo Uni Primer należy zawsze stosować w stanie nierozcieńczonym. Nanieść na powierzchnię dachu za pomocą pędzla, wałka lub natrysku bezpowietrznego przed nałożeniem NowoCoat lub NowoRUB.
ZALETY I WŁAŚCIWOŚCI
Opracowany dla szczególnie trudnych powierzchni dachowych
– szybkie schnięcie
– silna przyczepność do podłoża
– wnika głęboko w powierzchnię
– kompatybilny z późniejszą obróbką za pomocą NowoCoat i NowoRub.
ZALECENIE Ważne: Należy pamiętać o dokładnym wymieszaniu Nowo Uni Primer i zawsze rozpoczynać od malowania małej powierzchni próbnej, aby upewnić się, że produkt jest kompatybilny z powierzchnią, która ma być poddana obróbce.

Dane Techniczne

CZAS SCHNIĘCIA: ok. 1-2 w temperaturze 20° Celsjusza i wilgotności względnej powietrza 60%, Nowo Uni Primer jest gotowy do ponownego malowania po około 2 godzinach, w zależności od chłonności podłoża i grubości nałożonej warstwy.

Kolor:

czarny, szary i czerwony.

Pokrycie:

5-7 metrów kwadratowych z litra, w zależności od chłonności powierzchni.

Rozcieńczanie:

Nie wolno rozcieńczać

Czyszczenie:

woda i mydło.

Połysk:

Matowy

Opakowanie:

20 i 100 litrów.

Okres przydatności:

24 miesiące w oryginalnym, nieotwartym opakowaniu.

Przechowywanie:

W miejscu suchym, zabezpieczonym przed mrozem i niedostępnym dla dzieci.

Polecamy również Polską farbę typu granit w płynie „Multilan” firmy www.dewax.pl 

DREWAX

Informacje o produkcie